Domki mobilne - Domki letniskowe

Zaczęliśmy produkcję nowych domków mobilnych, domków letniskowych i domków kempingowych.

Firma EURO-MEGA mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji między innymi kontenerów ekspozycyjnych i biurowych, również w przypadku domków mobilnych może wykonać każdą realizację według potrzeb i wytycznych klienta.

Dotyczy to wymiarów (np.: 3,5m x 10m, 4m x 10m, 4m x 12m), jak również układu pomieszczeń i okien, w tym balkonowych, rolet, klimatyzacji itd.
Ponad to, nasze domki mobilne, mogą być wykonane jako domek na kołach lub bez kół. Domki mobilne bez kół mają małą różnicę wysokości między terenem działki a podłogą w domku. Domek mobilny bez kół może mieć większą wysokość w środku.
Nasze domki mobilne są izolowane w podłodze wełną mineralną o grubości 15 cm. Natomiast ściany i sufit są wykonane z płyty warstwowej styropianowej o grubości 15 cm.

Dzięki takiej izolacyjności domek mobilny jest ciepły, cichy i nadaje się do zamieszkania cały rok, a przede wszystkim jest tani w eksploatacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kontenerów, napisz lub zadzwoń. Jako producent jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Ta strona używa ciasteczek. Możesz wyrazić zgodę na ich używanie, klikając przycisk Akceptuj. Jeśli nie wyrażasz zgody prosimy zamknąć stronę. Akceptuj Czytaj więcej