Kontenery do hal i magazynów

W swojej ofercie posiadamy kontenery do hal i magazynów. Proponowane przez nas kontenery to tanie i ekonomiczne rozwiązanie. Kontenery do hal charakteryzuje konkurencyjna cena i wysoka uniwersalność. Szeroki wybór rozmiarów i kolorystyki kontenerów jeszcze bardziej podnosi ich atrakcyjność. Kontenery te znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych, magazynach, hurtowniach. Mogą służyć jako schowki, zaplecza, narzędziownie. Wyroby firmy Euro-Mega są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw ceniących elastyczność, mobilność oraz solidność. Każdy z obiektów jest precyzyjnie dopasowany do potrzeb klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprostamy nawet najbardziej wymagającym!

Wymiary pojedynczego modułu: 606 x 244 x 290 cm oraz 606 x 300 x 290 cm.

Każdy kontener wyposażony jest w kompletne instalacje elektryczne i oświetleniowe, dzięki czemu stanowią niezależne jednostki, które można dowolnie łączyć, powiększając do dowolnej wielkości. Produkty Euro-Mega cechuje wielofunkcyjność i różnorodność. Dlatego też nasze pawilony znajdują zastosowanie na placach budowy, parkach rozrywki, pełnią funkcję stróżówki lub mieszkania. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kontenerów, napisz lub zadzwoń. Jako producent jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Ta strona używa ciasteczek. Możesz wyrazić zgodę na ich używanie, klikając przycisk Akceptuj. Jeśli nie wyrażasz zgody prosimy zamknąć stronę. Akceptuj Czytaj więcej