Kontenery mieszkalne

Kontenery mieszkalne to najtańsza i bardziej ekonomiczna wersja tradycyjnego mieszkania lub po prostu dom z kontenerów. Jeden moduł może służyć jako małe mieszkanie, domek na działkę lub domek letniskowy,  a  połączenie kilku kontenerów może zastąpić mały dom. W jednym module wyodrębniona jest nie tylko część mieszkalna, ale również pomieszczenie sanitarne oraz aneks kuchenny. Kontener zawiera kompleksowe wyposażenie sanitarne: WC, umywalkę oraz kabinę prysznicową. Z kolei część kuchenna jest wyposażona w lodówkę, dwupalnikową kuchenkę i zlewozmywak z kranem.

Komfort użytkowania proponowanych przez nas lokali tymczasowych podnosi możliwość montażu paneli ściennych oraz listew wykończeniowych. Inną opcją jest położenie wykładziny podłogowej. Dostęp do ciepłej wody gwarantuje elektryczny podgrzewacz. Kontenery te wyposażone są w okna PCV oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z płyt warstwowych. W każdym z mieszkań znajdują się grzejniki elektryczne oraz wentylacja. Nie tylko wnętrze lokali, ale również ich wygląd zewnętrzny w niczym nie odbiega od klasycznych domów. Tanie kontenery mieszkalne to doskonała alternatywa dla osób poszukujących bardziej przystępnej cenowo alternatywy mieszkaniowej. Mogą stanowić wolnostojące segmenty kontenerowe bądź też zestawy wielo segmentowe. Tradycyjna wersja mieszkania.

Kontenery mieszkalne - szczegółowa specyfikacja techniczna

Wymiary pojedynczego modułu : L=606 cm, S=244 cm, Hw=250 cm, Hz=300 cm
Konstrukcja : spawana rama podłogi, stropodachu oraz słupy usytuowane w narożach modułu, elementy konstrukcji pokryte są powłokami antykorozyjnymi w kolor do wyboru, odprowadzenie wody deszczowej wewnątrz słupów narożnych rurami PCV, a na życzenie może zostać wykonane odprowadzenie wody z dachu na zewnątrz kontenera
Podłoga : ocynkowana blacha trapezowa, wełna mineralna o grubości 170 mm, płyta OSB grubości 25 mm, wykładzina PCV o podwyższonej odporności.
Stropodach: blacha ocynkowana trapezowa gr. 0,7 mm. sufit wykonany z płyty warstwowej gr 15 cm.
Ściany zewnętrzne : wykonane z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym o grubości 15 cm. w kolorze do wyboru.
Ściany wewnętrzne działowe: wykonane z płyt warstwowych z rdzeniem styropian gr. 75 mm,
Okna : PCV 140 x 120 cm (R+RU) i 60 x 60 cm (U) okna wyposażone w rolety zewnętrzne.
Drzwi zewnętrzne : jednoskrzydłowe, stalowe o wymiarach 900×2000 mm;
Drzwi wewnętrzne: jednoskrzydłowe, płycinowe
Instalacja elektryczna: jedno fazowa z zabezpieczeniem na każdy odbiornik, oraz zabezpieczeniem różnicowo prądowym.
Grzejniki : grzejnik elektryczny 2 kW w pokoju, 1 KW w przedsionku i 1 KW w pomieszczeniu sanitarnym .
Wentylacja : wentylacja grawitacyjna, a w pomieszczeniu sanitarnym wentylacja mechaniczna
Instalacja wodno – kanalizacyjna : instalacja wodna wykonana z rur PEX w systemie skręcanym, kanalizacja PCV
Wyposażenie sanitarne : kompakt WC, umywalka, natrysk, elektryczny podgrzewacz wody, lustro z półką, uchwyt na papier toaletowy, szczotka WC
Wyposażenie kuchni : aneks kuchenny zawierający zlewozmywak jednokomorowy, elektryczną kuchenkę 2 palnikową, lodówką ( w zależności od potrzeb klienta )

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kontenerów, napisz lub zadzwoń. Jako producent jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Ta strona używa ciasteczek. Możesz wyrazić zgodę na ich używanie, klikając przycisk Akceptuj. Jeśli nie wyrażasz zgody prosimy zamknąć stronę. Akceptuj Czytaj więcej