Kontenery sanitarne

Kontenery sanitarne znajdują zastosowanie m.in. na placach budowy. Niezbędne są podczas organizacji koncertów, festynów, festiwali. Kontener może stanowić zaplecze na placu zabaw, w parku rozrywki, w restauracji, na basenie i innych obiektach, które są w użytku społecznym.

Praktyczność oferowanych przez nas produktów sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagany jest najwyższy standard wyposażenia sanitarnego. Kontener sanitarny może mieć wyodrębnioną część dla mężczyzn  jak i kobiet, a także WC dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu mobilne toalety nie odbiegają jakością od standardowych pomieszczeń sanitarnych.

Kontenery to konstrukcje modułowe, które umożliwiają montaż urządzeń sanitarnych każdego typu dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wyposażone są w sanitariaty i znajdują zastosowanie przy wielu inwestycjach, takich jak: toalety miejskie, prysznicowe oraz toalety stosowane jako zaplecza kąpielisk miejskich.

Kontenery sanitarne mogą być wyposażone w zależności od oczekiwań klienta. Państwo decydujecie o rodzaju pomieszczeń, ilości wykorzystanych modułów, zewnętrznym wyglądzie kontenera. Istnieje możliwość przygotowania kontenera z dachem pojedynczym, skośnym oraz dachem dwuspadowym. W pawilonie można zagospodarować dowolną ilość toalet, kabin natryskowych, pisuarów oraz umywalek. Gorąco polecamy wykorzystanie mobilnej toalety WC, oferowanych przez naszą firmę. O indywidualnym podejściu do klienta świadczy różnorodność oferowanych przez nas produktów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kontenerów, napisz lub zadzwoń. Jako producent jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Ta strona używa ciasteczek. Możesz wyrazić zgodę na ich używanie, klikając przycisk Akceptuj. Jeśli nie wyrażasz zgody prosimy zamknąć stronę. Akceptuj Czytaj więcej