Kontenery socjalne

Alternatywą dla lokali mieszkalnych są kontenery socjalne. To produkty przeznaczone dla osób będących w trudnej sytuacji życiowej albo materialnej. Określamy je wtedy, jako mieszkania socjalne. Kontener socjalny znajduje również zastosowanie w sytuacjach powodzi, pożaru, klęsk żywiołowych. Można go wykorzystać, jako tymczasowe miejsce zamieszkania dla osób poszkodowanych.

Zależnie od przeznaczenia kontenery mogą mieć różne gabaryty. Mogą mieć w zależności od potrzeb różną powierzchnią użytkową, układ pomieszczeń i wyposażenie wnętrza. Dzięki temu kontener jest praktyczny, wszechstronny oraz wielofunkcyjny.

Nasze produkty wykonywane są wedle życzeń klientów. Każdy kontener ma standardową ramę, do której można dołączać dodatkowe moduły. Istnieje możliwość połączenia nawet kilku modułów w jedną całość. Dzięki temu zyskujemy wtedy na przestrzeni użytkowej, a mieszkanie staje się bardziej komfortowe.
Proponowane przez nas kontenery socjalne są odpowiednio ocieplone, a w razie konieczności mogą być one dodatkowo ogrzewane. Dzięki wykorzystaniu dobrej jakości materiałów oddajemy w Państwa ręce ciepłe lokale tymczasowe, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników..

Kontenery pracownicze na budowę

Nasze kontenery socjalne to idealna odpowiedź na potrzeby pracowników, którym konieczne jest zapewnienie odpowiedniego miejsca na placach budowy oraz w innych miejscach pracy. Kontener pracowniczy na budowie zagwarantuje spokojny dostęp pracownika do miejsca, w którym może się przebrać i skorzystać z tzw. szatni czystej i brudnej. Dzięki zastosowaniu urządzeń sanitarnych, umywalki i prysznica pracownik budowlany może umyć się po pracy i wrócić czysty do domu.

 

Warto także dodać, że kontenery socjalne mogą zostać także wyposażone w część gospodarczą, która będzie służyła zaspokojeniu odpowiednich potrzeb firmy.

Kontenery socjalne jako biuro na budowie

Kontener socjalny może pełnić na budowie lub w innych miejscach pracy funkcję biura, dzięki któremu rozwiązać będzie można wiele kwestii związanych ze sprawami administracyjnymi itp. Tego typu rozwiązanie pozwala lepiej zorganizować i zaplanować wszystkie prace na miejscu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kontenerów, napisz lub zadzwoń. Jako producent jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Ta strona używa ciasteczek. Możesz wyrazić zgodę na ich używanie, klikając przycisk Akceptuj. Jeśli nie wyrażasz zgody prosimy zamknąć stronę. Akceptuj Czytaj więcej