Kontenery stróżówki

Oprócz przenośnych pomieszczeń sanitarnych, mieszkalno-socjalnych i pawilonów handlowych oferujemy również kontenery stróżówki. Są to niewielkie kontenery, które mogą pełnić funkcję portierni, sterowni, tymczasowego lokalu na placu budowy. Stróżówki produkowane są w szerokiej palecie rozmiarowej i kolorystycznej. Równie duży wybór mają Państwo w zakresie wyposażenia kontenerów. Oferujemy stróżówki z toaletą, posiadające aneks kuchenny, rolety czy dodatkowe zadaszenie.

 

Wszystkie produkty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Stróżówki są nie zastąpione na placach budowy. Potrzebujesz portierni, pomieszczenia dla ochroniarzy, punktu kasowego na parkingu, to dobrze trafiłeś. Świetnym rozwiązaniem są stróżówki w postaci kontenera. Wysoka ekonomiczność, pełna funkcjonalność i maksymalna praktyczność ale to tylko kilka z wielu zalet uniwersalnych kontenerów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kontenerów, napisz lub zadzwoń. Jako producent jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Ta strona używa ciasteczek. Możesz wyrazić zgodę na ich używanie, klikając przycisk Akceptuj. Jeśli nie wyrażasz zgody prosimy zamknąć stronę. Akceptuj Czytaj więcej