O firmie

Nasza firma działa na rynku od 1998 roku. Początkowo specjalizacją naszą był transport i usługi, kiedy firma zaczęła się dynamicznie rozwijać zaczęliśmy zajmować się produkcją ogrodzeń budowlanych i kontenerów różnego rodzaju. Głównie kontenerów biurowych, sanitarnych, stróżówek według własnej dokumentacji dopasowanych do norm ISO jak i potrzeb klienta.

Wraz z rozwojem naszej firmy ciągle powiększamy nasz park maszynowy, a także cały czas zwiększamy zatrudnienie.
Posiadając tak duże zasoby produkcyjne, rozbudowane biuro konstrukcyjne oferuje obecnie także inne produkty typu konstrukcje hal stalowych, magazynów i usługi maszynami do obróbki stali sterowanych CNC.

Nasza oferta kierowana jest do dużych firm i małych, a także indywidualnych odbiorców. Specjalizujemy się w produkcji wszelkich kontenerów odbiegających od powszechnie dostępnych standardów. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa kontenery o nietypowych wymiarach, wykończeniu jak i kolorystyce.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kontenerów, napisz lub zadzwoń. Jako producent jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Ta strona używa ciasteczek. Możesz wyrazić zgodę na ich używanie, klikając przycisk Akceptuj. Jeśli nie wyrażasz zgody prosimy zamknąć stronę. Akceptuj Czytaj więcej